بیش از ۳۰ ویدیو از چهارشنبه سوری سبز … ما پیروزیم … دیکتاتور به پایان سلام کن !

اینجا کلیک کنید view_play_list?p=C49ACDAEB8282729

ویدیوهای مربوط به مراسم با شکوه چهارشنبه سوری اعتراض …… سبزها ایستاده اند … ما پیروزیم … دیکتاتور به پایان سلام کن !

این نوشته در سیاست ارسال شده و با , , , , برچسب‌گذاری شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

19 پاسخ برای بیش از ۳۰ ویدیو از چهارشنبه سوری سبز … ما پیروزیم … دیکتاتور به پایان سلام کن !

 1. امیدفردا یک بار محترمانه از تو خواستم درامور دیگران دخالت نکنی _ به تو مربوط نیست من چه رایی می دهم فضولی موقوف……… مگر من به تو می گویم چرا رای مثبت می دهی؟؟ دلیلش برای خود من مهم است نه تو پس سعی کن تکرار نکنی………… افتاد؟………….فضولی موقوف

 2. درضمن خدمت شما عرض کم که تو دوسره باز می زنی _ هم خودتو سبز می دونی وهم از چماقداران فرقه تروریستی رجوی خائن مزدور صدام پشتیبانی می کنی _ این نمی شه _ طرفداران جنبش مدنی با فرقه جنایتکار ومنفور رجوی ومزدوران مریم قجر دررسانه ها مرز دارند — این جنایتکاران دروغ وشایعه رابعنوان خبر به خورد رسانه ها می دهند…….. توهم اگر از این سایت ها لینک ارسال کنی رای لازم تقدیمت می کنم…. پس ساکت باش وسرت به کار خودت باشد ودراموز دیگران دخالت نکن _ برای شناخت این چند مزدور مریم قجر تروریست می توانی به لینک های من ونظرات ورای های این چند جانور صدام نشان مزدور مراجعه نمایی…… پس فضولی موقوف..

  • جواب امثال مثل تو : ‌بدون آنکه از یاد ببریم که میر حسین گفته است: «یادمان باشد برای ما هدف وسیله را توجیه نمی‌کند». بخشی از وقتمان را به شناسایی آرمان‌های سبزمان اختصاص دهیم، خبر‌ها را پی بگیریم و اطلاع رسانی کنیم و در کنشگری سبز باشیم. سبز بودن باید گرایشی برای سبز کردن همه چیزهایی باشد که رنگ خزان و غم دارد.

 3. maziarworld :گفت

  امید فردا اینجور افراد احتیاجی به جواب ندارند. از اون شادی صدرشون تا اون باقی که اینجا می رسند فقط از سازمانهای جاسوسی اینجا پول می گیرند و سعی در سرکوبی انسانها و جنایتکار نشان دادن انسانهای به قول خودشان جهان سوم را دارند. انها چه می دانند آزادی, …, و دموکراسی یعنی چه. احتمالا با اون عکسهایی هم که در سایتهاشون دیده می شه از جمهوری اسلامی هم پول می گیرند. بی خیال بابا.

 4. جناب ایران فردا _ آقای میرحسین که شما خود را طرفدار ایشان می دانی یگونه ای سریح وروشن مرزسبزها رابا خشونت گرایان وتروریست ها مشخص کرذه است ….. همگونی وهماوایی بین تمامی طرفداران جنبش مدنی البته لازم است ولی این همگونی شامل حال کسانی نمی شود که دستشان تابازو به خون مردم ایران آلوده است _ هم اکنون هم این خائنین درراهروهای گنگره امریکا پرسه می زنند تا بوسیله لابی های اسرائیل تئوری حمله نظامی به ایران را جلو ببرند – من فکر نمی کنم شما از این مسائل بی خبر باشی – کلیه طرفداران دموکراسی و جنبش مدنی ضمن مخالفت با رژیم ولی فقیه با فرقه جنایتکار رجوی هم سر مرز بندی دارند _ شما هم تا انجا که لینک هایت نشان می دهند نزدیکی بااین تروریست ها نداری_ حال چرا از رای های منفی من به دروغ ها وتخلفات این چند چماقدار خلاف کار ناراحت می شوی مشکل راباید در نوع نگرش خود پیدا کنی _ بهرصورت من مشکلی باشما ندارم _ شما از من سئوال می کنی چرا رای منفی می دهم ومنهم یک بار نوشتم که دراینمورد دخالت نکن وشما باز اسپم راتکرار کردی و چماقداران را خرسند نمودی _ من وشما می توانیم باهم بحث کنیم ذرهمین جا درفرند فید درفیس ب.ک وهرکجا شما دوست داری …… ولی فقیه درحکومت اسلامی همانرهبر عقیدتی درفرقه رجوی است واین ها دوروی یک سکه زنگ زده واز رده خارج هستند.. موفق باشی

  • آقا شما چرا همه مسائل رو اونجوری که دلتون میخواد بهم ارتباط میدید ! خوشبختانه خودتون تاکید نمودید که اگر به لیکی رای میدهم هیچ ارتباطی با با سازمان و یا هوادارانشون ندارم من فقط سوالی نمودم و شما برآشفته شدید و با ادبیاتی که …… با من برخورد نمودید !
   مشگلات شما با افراد نامبرده خیلی بیشتر از خط مشی عقیدتی و سیاسی هستش و شما با قضیه به شکل شخصی برخورد میکنید و این از نظر کسانی که از بیرون به مشگلات شما و افراد نامبرده نگاه میکنند قابل فهم نیست !
   تا اونجا که دیدم در آخرین مورد آنها شما رو در مورد شهید ژاله با سوالات و اتهاماتی روبرو نمودند که شما جوابی ندادید ، چقدر بجا بود که شما پاسخی در این مورد به شکل عمومی میدادید تا خیل خوانندگان و بینندگان قضاوت مینمودند که این گونه برخورد منفی و حذفی باعث مسائل دیگریست که خود بر آن وواقفید !
   چقدر بجا بود تا شما بجای رای منفی شخصی که به طرف مقابل مظلومیت و مقبولیت میبخشد در مقابل ایراد اتهامی که به شما نسبت داده شده پاسخی شایسته و بایسته میدادید تا از هر گونه تبلغ برای آنانی که شما آنگونه ذکرشان نمودید جلوگیری بعمل می آمد !
   در ضمن من اسپم نکردم و سوال کردم که شما هم میتوانستید با همون شکل در همانجا پاسخ میدادید که ظن همه برطرف میگشت .
   یک بار نوشتم برایتان بدون آنکه از یاد ببریم که میر حسین گفته است : «یادمان باشد برای ما هدف وسیله را توجیه نمی‌کند». بخشی از وقتمان را به شناسایی آرمان‌های سبزمان اختصاص دهیم، خبر‌ها را پی بگیریم و اطلاع رسانی کنیم و در کنشگری سبز باشیم. سبز بودن باید گرایشی برای سبز کردن همه چیزهایی باشد که رنگ خزان و غم دارد.
   موفق و سرافراز باشید

 5. جناب امید فردا _ نمی دانم سابقه شما دراین سایت چقدراست ولی برخورد این عفت نفر چماقدار با لینک ها ونظرات من سابقه قدیمی دارد _ من یک نویسنده وگورکن فرقه رجوی هستم وپنج سال است اینها راافشا می کنم بنابراین حمله سازماندهی شده ایت هفت چماقدار به لینک های من یک کارسازمانی است.. ( نگاه کنید به آخرین لینک من ) من هرگز این چماقداران را درحدی نمی بینم که جواب انها رابدهم _ اینها یک سال است پای لینک های من اسپم توهین امیز می گذارند _ ومن مرتب گزارش می فرستم _ اینها نظرات من راهم بارای منفی می پوشانند وبه آن حمله تروریستی _ انتحاری می کنند _ درضمن شما نوشتی چرامن رای منفی می دهم؟ودرجای دیگر هم نوشتی رای عقیدتی زشت است _ این دو درباره من بود از جانب شما که چند بار تکرار شد _ چنین برخوردی از جانب شما آیا توجیه پذیر است؟ آیا همراهی بااین چماقداران محسوب نمی گردد؟ بهرصورت اگر وقت داشتید به لینک های گذشته من سری بزنید تا بیینید این چند چماقدار چگونه تلاش کرده اند از طرف فرقه شان به اصطلاح من را از میدان نوشتن وپزوهش وافشاگری بازدارند _ ولی اربابان آنها هیچ غلطی نتوانسته اند بکنند اینها که چند بیسجی نه چندان گمنام این فرقه تروریستی هستند…. پس زیاد به نوشه های این جوجه تروریست ها توجه نکن……. من درچهارچوب قوانین بالاترین به کلیه لینک های ارسالی ازسایت های رسمی وپوششی فرقه جنایتکار رجوی رای منفی خواهم داد چون اخبارشان دروغ وساختگی وجعلی است _ نظرخود راجع به حکومت اسلامی راهم بارها توشته ام…….. دوروی یک سکه تز رده خارج هستند فرقه تروریستی رجوی ورژیم ولی فقیه……… امیدوارم برایتان همه چیز روشن شده باشد.. می دانی گاهی از برخی از کاربران انتظار نمی رود که خودشان را وارد ماجرایی کنند کهاطلاع چندانی از آن ندارند.. موفق باشید

  • گرامی من نه طرفدار سازمان مجاهدین هستم و نه ثمپاتشون ، من یک سبز هستم و طرفدار خبر رسانی آزاد ! در ضمن ویدئو هائی که از یوتیوپ ارسال میشه و یا مطالبی که از سایت های مستقل بنظر من ایرادی در رای دادن ندارد .
   من هیچگونه دخالتی در مسائل فیمابین شما نکرده و نمیکنم !

 6. بادرود……… درضمن من هیچگاه ننوشته ام که صانع بسیجی بوده _ ودرمورد نوع کشته شدن نامبرده هم نوشته ام منابع رژیم چنین اعلام کرده اند…….. اینها زذل ودروغگو هستند وشما هرکجا نوشته من را درابنمورد یافتی درهمین جا برایم بنویس……. ………واگر نتوانستی ومشخص شد اینها دروغ گفته اند شما هم درمورد این بیسجی های نیمه گمنام مریم قجر تروریست تجدیذ نظر کن……. چماقداران رجوی رادرهر کجا افشا خواهم کرد

 7. یاتشکراز شما _ طبیعی است که شما هیچ گونه نزدیکی یااینها نداری من هم هیچ گاه شمارا اینگونه نیافته ام _ اگر باشما تند برخورد کردم متاسفم ولی شما بنوعی خود را وارد این ماجرا نمودی _ من خودم اصلا بادادن رای منفی موافق نیستم وسعی می کنم تا آنجا که می توانم ازاین ابزار استفاده نکنم وقتی هم استفاده می کنم حتما دلیل دارم _ برای مثال لینک هایشان یا تکراری است ویا نقض کپی رایت است. من بیش از 200 گزارش درمورد تخلف این هفت نفر چماقدار ارسال کرده ام و حتی اینها علیه من لینک نوشته توهین آمیز که خلاف قوانین بالاترین است ارسال کرده اند _ این چند نفربسیجی مریم قجر تروریست فحاش ودروغگو وشیاد هستند وبارها وبارها به من توهین کرده اند ومن تنها سکوت نموده وگزارش ارسال کرده ام _ واکنش اینها درحقیقت واکنش عصبی فرقه رجوی به نوشته های من است _ من حقیقتا از کاربرانی چون شما دست کم این درخواست رادارم که بااین چماقداران علیه دیگران هیچ نوع همسویی نکنید…..حتما قسمت نظرات لینک ها من را نگاه کنید _ درآخرین لینک من اینها باز حمله انتحاری کرده اند وتوهین وناسزا گفته اند که البته دو نوشته هایشان باگزارش من حذف شده است……… بهرصورت برای شما آرزوی موفقیت دارم وخرسندم که توانستم فارغ از جو نامناسب بالاترین توضیحاتی را برای آگاهی شما دراینجا بنویسم……

  • جناب سپهر خدمت شما عرض کردم که من دخالتی در مشکلات بوجود آمده فی مابین شماها نکردم و فقط یک سوال نمودم ! من مستقل هستم و تحت تاثیر هیچ فکر و دیدگاهی قرار ندارم و نخواهم داشت و رای مثبت من فقط به اون خبر و یا فیلم ارسال شده است نه به تفکراتی که پشت صاحب ارسال کننده لینک است !

 8. جناب ایران فردا _ باتشکر از شما من هیچ وقت از کسی سئوال نمی کنم که چرا رای منفی ویا مثبت داده ای ؟ من به کسی نمی گویم رای عقیدتی شما زشت است _ من به تمامی لینک های مفید رای مثبت داده ومی دهم _ من تاکنون باهیچ یک از کاربران مستقل بالاترین درگیری نداشته ام …. اینها فقط چند نفرهستند که فحاش ودروغگو وچرندباف هستند که خوشوقتانه عموم کاربران بالاترین هیچگاه تحت تاثیر دجال گری ها ودروغ بافی ها و حملات تروریستی اینها قرارنگرفته اند واینها را خوب می شناسند ..همین که من وشما باهم گفتگو می کنیم نشان استقلال ماست وگرنه بااین جماعت هرگز نمی توان گفتگو کرد چون اصلا اهل گفتگو نیستند و یک مشت حرف دروغ وتکراری دارند که مرتب بلغور می کنند اینها به هرکس از این فرقه انتقاد کند مارک می چسبانند تا اورا از میدان به در کنند _ بهرروی نظرات پای لینک های من بهترین شهادت برای این نوشته های من است…از پیشنهاد شما مبنی بر کم استفاده کردن از رای منفی هم استقبال می کنم … از گفتگو باشما خرسند شدم _ خجسته نوروز باستانی وطلیعه بهار وسال نو برشما تهنیت باد _ به امید ایرانی آزاد وآباد ومستقل وبه دور از گزند ترور وتروریسم وخشونت گرایی وبنیاد گرایی………. موفق باشید

  • سرخوشانند ستايشگر خورشيد و زمين
   همه مهر است و محبت نه جدال است و نه كين
   اشك می‌جوشد در چشمه چشمم ناگاه
   بغض می‌پيچد در سينه سوزانم، آه
   پس چرا ما نتوانيم كه اين سان باشيم
   به خود آييم و بخواهيم كه:
   انسان باشيم ….
   من از گفتگو و مباحثه استقبال میکنم زیرا در پاره ای اوقات میتواند ره گشا و مفید باشد ! زنده باشی

 9. امید گرامی،
  این الف مینو سپهر که اینجا کامنت نوشته دهها نام دارد و تحت پوشش مخالفت با مجاهدین با سایتهای وزارت اطلاعات منجمله ایران اینترلینک همکاری میکند.
  نوشته های این عکس:

  که اینجا، او منکر آن میشود و تا امروز از بیشتر سایتهای وزارت اطلاعات حذف شده است، خوشبختانه هنوز در اینترنت با امضای خودش وجود دارد.

  کافی است قسمتهائی از متن همان عکس را در گوگل جستجو کرد، مثلا :
  «صانع ژاله، جدیدترین قربانی تروریسم مجاهدین خلق»
  ویا
  «گرچه شکست طرح ترور آقایان موسوی و کروبی وخاتمی»

  البته در همین جستجو چیزهای دیگری هم کشف خواهی کرد که خیلی جالب است، مثلا:

  «میهمان ارجمند مجاهدین » بنام موسوی ، بکام رجوی!
  http://www.iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=9460
  این ماموران همپای کیهان و وزارت اطلاعات و در راستای اهداف منافق سازی، در مورد اردشیر امیر ارجمند، نماینده میرحسین موسوی نوشته اند:

  آقای «اردشیر امیر ارجمند» که با عنوان «مشاور ارشد» جناب آقای میر حسین موسوی معرفی شده اند، ظاهرا در تعامل با «دشمنان دیروز» پرده ها را کنار کشیده اند.فعالیت های سیاسی ایشان در اروپا که از یک ماه پیش شروع شده، چهره پرنس سپید پوشی را تداعی میکند که سوار بر اسب سبز، پرچم سرخ مجاهدین را به اهتزاز در آورده است.ظاهرا مجاهدین نیز با یکه تازی ایشان مخالفتی نداشته و میدان های وسیعی را برای او گشوده اند…..

  البته من از زحمتی که برای افشای او کشیده ام و نتایجش، بسیار خوشحالم. اکثرکاربران او را شناخته اند.
  موفق باشی

 10. برای روشن شدن بیشتر، توجه خوانندگان وبلاگت را به لینک زیر در دنباله و نظرات الف مینو سپهر(paliz) جلب میکنم. این لینک فردای بقتل رساندن صانع ژاله توسط همکار دیگر الف مینو سپهر(paliz یا abnoos) در سایتهای وزارت اطلاعات(ariairan) گذاشته است.

  نظرات کاربران دنباله را هم بخوانید

  http://donbaleh.com/link/385983
  با درود به روان پاک دو شهید بخون خفته صانع ژاله و محمد مختاری ،عمل تروریستی سازمان مجاهدین خلق در 25 بهمن تهران را بشدت محکوم می کنیم.ضمن تسلیت به خانواده های این شهیدان به اطلاع میرسانیم که آنان در پی یک برنامه از پیش تعیین شده توسط واحد های عملیاتی اعزامی مجاهدین ترور شدند……

 11. این آبنوس و پالیز مانند اربابانش در تهران ابتدا با ارعاب و تهدید وارد میشود وبعد مهربانی پیشه میکند، درست مانند همکاران بازجویش در اوین و گوهردشت سیاست چماق و حلوا را پیش میبرد.
  این مامور تحت نقاب مخالفت با مجاهدین فعالیت میکند، درست همانطور که عده دیگری از همکارانش تحت حمایت از این و یا آن فردو یا گروه به ایجاد دو دسته گی و فحش و فحش کاری در فضای مجازی میپردازند.
  امروزه این فرد شناخته شده است و همانطور که همه میبینند، مطالبش با کمتر از ده رای روی بساط وزارت اطلاعات باد میکند!
  اگر وقاحت احمدی نژاد مثال زدنی است، الحق که این فرد شاگردِ با استعداد آن مردک شیاد است.
  او میگوید که من نقل قول منابع جمهوری اسلامی را در مورد صانع ژاله بیان کرده ام. در صورتیکه مثل احمدی نژاد دروغ میگوید.
  من به محض انتشار مطلبش در مورد صانع ژاله و ترور موسوی و کروبی و خاتمی توسط مجاهدین(این ادعاها را وزارت اطلاعات، ابتدا از طریق عواملش منتشر میکند و بعد خود به آن دامن میزند). آنرا هم بصورت تصویر و هم بصورت html ضبط نمودم. طرح وزارت اطلاعات در مورد صانع ژاله اجرائی شد و روزنامه و خبرگزاریهای رژیم هم آنرا آنتنی کردند. اما چون با افشاگری آقای جوانمردی، طرح شکست خورد، مسئله ترور موسوی و کروبی و خاتمی توسط مجاهدین که این مامور اطلاعات کلید زننده اش بود شکست خورد و هیچ جا رژیم چنین ادعائی نکرد.
  اگر جمله “گرچه شکست طرح ترور آقایان موسوی و کروبی وخاتمی” را که الف مینو سپهر در آن مطلب نوشته است در گوگل جستجو کنی به این صفحه میرسی:
  http://www.google.fr/#hl=fr&biw=1280&bih=609&q=+%E2%80%9C%DA%AF%D8%B1%DA%86%D9%87+%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA+%D8%B7%D8%B1%D8%AD+%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1+%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86+%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%88%DB%8C+%D9%88+%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C+%D9%88%D8%AE%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C%E2%80%9D+&aq=&aqi=&aql=&oq=+%E2%80%9C%DA%AF%D8%B1%DA%86%D9%87+%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA+%D8%B7%D8%B1%D8%AD+%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1+%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86+%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%88%DB%8C+%D9%88+%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C+%D9%88%D8%AE%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C%E2%80%9D+&fp=dfd9372f430a6934

  اولین جواب اینست : شکست طرح ترور آقایان موسوی و کروبی وخاتمی توسط فرقه تروریستی رجوی …
  و اگر روی آن کلیک کنی، آدرسش این است : http://www.cibloggers.com/?p=6119 – Cached
  و اگر روی آدرس کلیک کنی صفحه ای ظاهر میشود که نوشته است :
  Warning: main(/hermes/web05/b569/pow.behzad6121/htdocs/wp-includes/class-wp.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /hermes/web05/b569/pow.behzad6121/htdocs/wp-settings.php on line 68
  بیچاره ها مطلب را پاک کرده اند ولی نمیدانندکه گوگل در Cached مطلب را نگه میدارد. روی Cached کلیک کن، مطلب این مامور اطلاعات در مورد «طرح ترور آقایان موسوی و کروبی وخاتمی توسط فرقه تروریستی رجوی» ظاهر میشود و بعداز چند ثانیه ناپدید و عکسی جایگزین میشود. در همین چند ثانیه ای که مطلب ظاهر میشود روی دکمه «print screen» بزن تا نوشته این مامور را بتوانی با paint windows ببینی.
  این سایت که نامش وبلاگنویسان مستقل است(مسقل از شرف) توسط مزدوران اطلاعات منجمله الف مینو سپهر(آبنوس، پالیز، بامشاد تابناک،…گفتم که چندین اسم دارد!) اداره میشود، همانند سایر سایتهای وزارت اطلاعات مشغول حذف و محو کردن ادعاهای این مامور در مورد صانع ژاله و موسوی و کروبی هستند. غافل از اینکه کسی مانند من وجود دارد و خِرشان را میگیرد.
  میدانم که بخشی از این اطلاعاتی ها را بیچاره کرده ام و از این کار خود بسیار خوشحالم!

 12. امید گرامی،
  من عکسهای مختلفی از چرندیات این همکار شریعتمداری گرفته ام. دو عکس زیر هم دیدنی هستند و مطالبش هنوز پاک نشده اند.

  “گرچه شکست طرح ترور آقایان موسوی و کروبی وخاتمی”

  …………………………………………………………….
  “صانع ژاله، جدیدترین قربانی تروریسم مجاهدین خلق”
  http://www.iran-interlink.org/fa/?mod=news

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s