درحافظه تاریخ / میرحسین / بنده و برادرم کروبی هم‌راهان کوچکی با مردم هستیم. انها جا دارد از خشم روزافزون مردم بترسند نه از ما!

«آن چه زندگی می‌طلبد ایستادگی و شهامت است»

میرحسین، وارد کردن فشار و حتی حذف هم‌راهان جنبش باعث توقف این جنبش نمی شود

میرحسین: اعمال فشار و محدودیت های امنیتی را » شدیدتر شدن خوف نیروهای امنیتی از حرکتهای خیابانی مردم» ارزیابی کرده و گفته است فشارهای امنیتی، مشکل صاحبان قدرت را حل نخواهد کرد و جنبش ریشه دار تر از آن شده است که با محدویت و یا حذف امثال او متوقف شود.وی همچنین با اشاره به برخوردهای سرکوبگرانه حکومتی تاکید کرده است که: بنده و برادرم کروبی هم‌راهان کوچکی با مردم هستیم . انها جا دارد از خشم روزافزون مردم بترسند نه از ما !

 «اگر سال گذشته شعار «رای من کجاست» توانست میلیونها شهروند مسالمت جو را در روزهای ۲۵و ۲۸ و ۳۰ خرداد دور هم جمع کند اکنون با سیاستهای سرکوب یک سال گذشته و اوضاع معیشتی مردم و فشار های بین المللی ناشی از ماجراجویی ها، احتمال حرکتهای غیر مترقبه بیشتر شده است. این گونه اقدامات کمکی به بقای انها نمی کند

میرحسین افزوده است: «در کنار مصیبتهایی که به دلیل سیاستهای من در آوردی همراه  با دروغ و سرکوب وارد می شود مردم بیشتر از همیشه به راه حل کلیدی انتخابات آزاد غیر گزینشی توجه پیدا کرده اند. هر روز که می گذرد مردم بیشتر معتقد می شوند که ریشه بحران در استبداد و عدم توجه به حق انها برای حاکمیت به سرنوشت خودشان است. مردم می بینند که دولتمداران بین انها اختلاف می اندازند که به نام اسلام خودشان حکومت کنند».

میرحسین افزود، نظام در بسیاری از سطوح به سمت ماکیاولیسم چرخیده و در این موارد هدف هر نوع وسیله ای را توجیه می کند: «این از ویژگیهای حاکمیت قدرتی است که نمی توان ازآن سئوال کرد. در چنین وضعیتی کرامت انسانها و حقوق آنها می تواند نادیده گرفته شود و حفظ موقعیت و مکانت سیاسی حتی با آدم کشی مجاز شمرده شود.

دروغ در چنین حالتی به صورت یک روش جهت حفظ موقعیت و منفعت در می اید!

Advertisements
این نوشته در سیاست ارسال شده و با , , , برچسب‌گذاری شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

1 پاسخ برای درحافظه تاریخ / میرحسین / بنده و برادرم کروبی هم‌راهان کوچکی با مردم هستیم. انها جا دارد از خشم روزافزون مردم بترسند نه از ما!

  1. ﻋﺮﻓﺎﻧﻴﺎﻥe :گفت

    ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻫﻤﻮﻃﻨﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺩﻟﻲ ﭘﺮ ﺧﻮﻥ ﻭﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﺑﺲ ﻓﺮاﺗﺮ اﺯ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﺟﻨﺒﺶ ﺳﺒﺰ ﺩاﺭﻧﺪ.ﻣﻦ ﻫﻢ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ و ﻫﻢ ﺩﺭ اﺭﻭﭘﺎ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ و ﻣﺸﻜﻼﺕ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺭا ﺩﺭ ﺑﻴﻦ ﻫﻤﻮﻃﻨﺎﻥ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﻛﺮﺩه اﻡ ﻛﻪ اﺭﺗﺒﺎﻁ ﭼﻨﺪاﻧﻲ ﺑﺎ ﻣﺴﺎﻳﻞ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﻧﺪاﺭﺩ . ﺗﺸﺎﺑﻪ اﻳﻦ ﺧﺼﻮﺻﻴﺎﺕ ﻣﺮا ﺑﻪ اﻳﻦ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺭﺳﺎﻧﺪﻩ ﻛﻪ ﻣﻠﺖ ﻣﺎ ﺁﻣﺎﺩﮔﻲ ﻳﻚ ﺩﻣﻜﺮاﺳﻲ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﻛﻤﺎﻝ ﺭا ﻧﺪاﺭﺩ ﻭﻓﻘﻄ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻗﺪﻣﻬﺎﻱ ﻛﻮﭼﻚ ﻣﻴﺘﻮاﻧﺪ ﺑﻪ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﺧﻮﺩ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺷﻮﺩ.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s